Конденсатор електролітичний
Ємність 10000uF
Напруга 63V
Габарити, мм 35 X 50
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | H&Y |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 50 мм |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Тип ємності | Постійна |
| Діаметр | 35 мм |
| Номінальна робоча напруга | 63 В |
| Максимальна робоча температура | 105 град. |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Ємність конденсатору | 10000 мкФ |
| Тип конденсатора | Низьковольтний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 192,70 ₴




