Конденсатор електролітичний
Ємність 220uF
Напруга 6,3 V
Габарити, мм 5 X 11
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | H&Y |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 11 мм |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Тип ємності | Постійна |
| Діаметр | 5 мм |
| Номінальна робоча напруга | 6.3 В |
| Максимальна робоча температура | 105 град. |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Ємність конденсатору | 220 мкФ |
| Тип конденсатора | Низьковольтний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1,30 ₴




