
Перемикач KCD5-101 ON-OFF (2pin) червоний
- Більше 10 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 14694
4,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

| Кількість положень | 2 |
| Кількість фікс. положень | 2 |
| Кількість полюсів | 1 |
| Контактні групи | SPST |
| Алгоритм роботи | ON-OFF |
| Максимальний Струм | 6 А |
| Макс. Напруга AC | 250 V |
| Підсвічування | Немає |
| Спосіб ел. монтажу | Ножова клема |
| Розмір клеми | 4.8 мм |
| Механічний монтаж | Засувка |
| Настановний отвір | 13.8x9 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -25°C ... +85°C |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір кнопки | Червоний |
| Кількість кнопок | 1 |
| Напруга | 250.0 |
| Номінальна сила струму | 3 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4,80 ₴




