Кнопка антивандальна LB19A-P11D, без фіксації, IP67, LED 12V, 5А, 5 pin, ON-(ON).
Кнопка 19мм з LED підсвічуванням - 12В, без фіксації.
Кнопка має 5 контактів: 2 - на підсвічування.
Інші 3 контакти - C - NO - NC.
У вимкненому стані ці замкнуті контакти: C - NC.
При натисканні : C - NO.
Кнопка LB19A-P11D може працювати як на замикання так і на розмикання без фіксації цих положень.
| Загальні характеристики | |
| Кількість контактів, pin | 5 |
| Монтажний діаметр, мм | 19 |
| Висота кнопки, мм | 38 |
| Алгоритм роботи | ON-(ON) |
| Монтаж | металева гайка |
| Технічні характеристики | |
| Максимальний струм, А | 5, 250VAC |
| Електричний ресурс, циклів | 50 000 |
| Температурний діапазон, °C | - 25°C ~ +85°C |
| Спеціальні функції | |
| Підсвічування | так, 12В |
| Клас захисту | IP67 |
| Фіксація положення | немає |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Номінальна сила струму | 5 А |
| Напруга | 250 В |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Тип монтажу | На корпус |
| Підсвічування | Так |
| Кількість кнопок | 1 шт. |
| Фіксація положення | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 38 мм |
| Діаметр | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма кнопки | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185,20 ₴





