Електролітичний конденсатор 2200 мкФ, 63
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 40 мм |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Тип ємності | Постійна |
| Діаметр | 18 мм |
| Номінальна робоча напруга | 63 В |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Ємність конденсатору | 2200 мкФ |
| Тип конденсатора | Низьковольтний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44,90 ₴


![Конденсатор електролітичний 2200uF 63V 18x40 mm 105C 5000Hr [Low ESR]](https://images.prom.ua/1674128964_w640_h640_kondensator-elektrolitichnij-2200uf.jpg)
![Конденсатор електролітичний 2200uF 63V 18x40 mm 105C 5000Hr [Low ESR]](https://images.prom.ua/1674128964_kondensator-elektrolitichnij-2200uf.jpg)
