Конденсатор електролітичний 2200uF 10V 10x21mm LOW ESR Sanyo
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14666
4,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Електролітичний конденсатор 2200 мкФ, 10 В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 21 мм |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Тип ємності | Постійна |
| Діаметр | 10 мм |
| Номінальна робоча напруга | 10 В |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Ємність конденсатору | 2200 мкФ |
| Тип конденсатора | Низьковольтний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4,80 ₴




