Конденсатор електролітичний 15uF 400V 10x18mm LOW ESR Chengx
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14698
8,40 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Електролітичний конденсатор 15 мкФ, 400 В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 18 мм |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Тип ємності | Постійна |
| Діаметр | 10 мм |
| Номінальна робоча напруга | 400 В |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Ємність конденсатору | 15 мкФ |
| Тип конденсатора | Високовольтний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8,40 ₴




