Конденсатор електролітичний 100uF 400V 18x32mm LOW ESR HY
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14566
56,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Електролітичний конденсатор 100 мкФ, 400 В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 32 мм |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Тип ємності | Постійна |
| Діаметр | 18 мм |
| Номінальна робоча напруга | 400 В |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Ємність конденсатору | 100 мкФ |
| Тип конденсатора | Високовольтний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56,80 ₴




