Електролітичний конденсатор 100 мкФ, 100 В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 17 мм |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Тип ємності | Постійна |
| Діаметр | 10 мм |
| Номінальна робоча напруга | 100 В |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Ємність конденсатору | 100 мкФ |
| Тип конденсатора | Високовольтний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4,80 ₴




