Підлаштування Резистор R-063 203(20kR) (вертикальний)
- Більше 10 од.
- Код: 14599
3,10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підлаштування Резистор 203(20kR) (вертикальний)
| Серія (типорозмір) | R063 |
| Номінальний опір | 20 кОм |
| Нормований допуск | ±30% |
| Потужність, що розсіюється | 0.1 Вт |
| Робоча температура | -10°C ... +70°C |
| Тип резистора | Вуглецевий |
| Спосіб монтажу висновків | В отвори |
| Спосіб механічного монтажу | Пайка в отвори |
| Максимальна робоча напруга | 50 V |
| Кількість каналів | 1 |
| Характеристика резистора | Лінійна |
| Кут повороту | 210° |
| Вимикач | НЕМАЄ |
| Орієнтація осі | Горизонтальна |
| Маркування | 203 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип резистора | Резистор підлаштування |
| Максимальний опір | 20000 Ом |
| Максимальний допуск опору | 30 % |
| Максимальна робоча напруга | 50 В |
| Структура корпусу | Збірна |
| Колір корпусу | Синій |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Тип монтажу | Під пайку |
| Кут повороту движка | 210 град. |
| Діаметр | 6.5 мм |
| Довжина | 11.2 мм |
| Ширина | 6.5 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3,10 ₴









