Електролітичний конденсатор 47 мкФ, 400 В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 21 мм |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Тип ємності | Постійна |
| Діаметр | 16 мм |
| Номінальна робоча напруга | 400 В |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Ємність конденсатору | 47 мкФ |
| Тип конденсатора | Високовольтний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29,50 ₴




