Конденсатор електролітичний 330uF 35V 8x14 mm LOW ESR 105C HY TR
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14481
5,70 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Електролітичний конденсатор 330 мкФ, 35
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 14 мм |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Тип ємності | Постійна |
| Діаметр | 8 мм |
| Номінальна робоча напруга | 35 В |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Ємність конденсатору | 330 мкФ |
| Тип конденсатора | Низьковольтний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5,70 ₴




