Електролітичний конденсатор 15 мкФ, 400 В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конденсатора | Високовольтний |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Ємність конденсатору | 15 мкФ |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Тип ємності | Постійна |
| Номінальна робоча напруга | 400 В |
| Висота | 17 мм |
| Діаметр | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13,20 ₴




