Транзистор біполярний MJE2955T 60V 10A PNP
- Більше 10 од.
- Код: 14461
14,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Структура | PNP |
| Схема з'єднання | Одиночний |
| Макс. напруга колектор-база | -70 V |
| Макс. напруга колектор-емітер | -60 V |
| Макс. напруга емітер-база | -5 V |
| Макс. постійний струм колектора | -10 А |
| Потужність розсіювання | 75 Вт |
| Гранична частота (Ft) | 2 МГц |
| Коефіцієнт передачі струму (діапазон) | 20 - 70 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип транзистора | Біполярний |
| Тип біполярного транзистора | N-P-N |
| Максимально допустима напруга колектор-емітер | 60 В |
| Максимально допустимий струм колектора | 10 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14,50 ₴




