Безкорпусною імпульсний блок живлення WX-DC2416, вхід 110-220V, вихід 24V 6-8A
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14164
416,20 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Вхід: AC100V-240V
Частота змінного струму: 50 Гц/60 Гц
Вихід: DC24V
Вихідний струм: 6-8A (без падіння напруги)
Вихідна потужність Максимальна 150 Вт
Розмір модуля: Д * Ш * В 115*65*35 (мм)
Функції захисту: перенапруження, перевантаження по струму, захист від короткого замикання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Номінальна потужність | 150 Вт |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Напруга живильної мережі | 220 В, 110 В |
| Тип корпусу | Безкорпусною |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 115 мм |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 416,20 ₴




