Електролітичний конденсатор 10 мкФ, 100 В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nichicon |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 11 мм |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Тип ємності | Постійна |
| Діаметр | 6.3 мм |
| Номінальна робоча напруга | 100 В |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Ємність конденсатору | 10 мкФ |
| Тип конденсатора | Високовольтний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1,80 ₴




