Конденсатор електролітичний 470uF 400V EHU 35x40mm (EHU471M2GBB-Hitano)
- Немає в наявності
- Код: 14129
206,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Конденсатор електролітичний
ємність 470 мкф
400 В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 40 мм |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Тип конденсатора | Високовольтний |
| Діаметр | 35 мм |
| Номінальна робоча напруга | 400 В |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Ємність конденсатору | 470 мкФ |
| Тип ємності | Постійна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 206,40 ₴




