Свердло кобальтовое по металу 1,2 мм HSS-Co M35 (Р6М5К5)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13772
16,70 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shenzhen |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Діаметр | 1.2 мм |
| Призначення | По металу |
| Довжина робочої частини | 15 мм |
| Загальна довжина | 40 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16,70 ₴




