Конденсатор електролітичний 470uF 35V низкоимпедансный
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 17 мм |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Тип ємності | Постійна |
| Діаметр | 10 мм |
| Номінальна робоча напруга | 35 В |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Ємність конденсатору | 470 мкФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6,60 ₴




