Вимикач важільний ON-OFF KCD1-101N-7
6А 250VAC
10А 125VAC
Одна група контактів + підсвітка

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір кнопки | Синій |
| Номінальна сила струму | 16 А |
| Напруга | 250 В |
| Тип монтажу | На корпус |
| Кількість кнопок | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Фіксація положення | Так |
| Підсвічування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Діаметр | 23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма кнопки | Кругла |
| Повернення у вихідне положення | Нахил важеля |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20,20 ₴




