Вимикач з фіксацією PS-18-16 OFF-ON червона підсвітка
16А 250VAC
Дві групи контактів L (фаза) і N (нейтраль) замикаються одночасно

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір кнопки | Червоний |
| Номінальна сила струму | 16 А |
| Напруга | 250 В |
| Тип монтажу | На корпус |
| Кількість кнопок | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Фіксація положення | Так |
| Повернення у вихідне положення | Повторне натискання кнопки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 мм |
| Діаметр | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма кнопки | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48,40 ₴




