Аналог реле серій G5LA14, G5LA-14, BS-115C, TR81, NRP07-C
Одна група перемикаються контактів (5 висновків)
15A 125VAC/30VDC, 12A 250VAC/30VDC, котушка 24VDC
| Тип харчування | DC |
| Напругою. управління номінальна | 24 V |
| Навантаження конактов I max | 15 А |
| Макс. напр. комутації AC | 250 V |
| Макс. напр. комутації DC | 30 V |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Max |
| Основні атрибути | |
| Тип монтажу | На плату |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна напруга котушки | Двадцять чотири |
| Номінальний стрес через постійний струм | 30 В |
| Номінальне навантаження за змінним струмом | 250 В |
| Максимальний струм | 15.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26,40 ₴




