Конденсатор електролітичний 47 мкФ 50 6.3x12 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 12 мм |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Тип ємності | Постійна |
| Діаметр | 6.3 мм |
| Номінальна робоча напруга | 50 В |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Ємність конденсатору | 47 мкФ |
| Тип конденсатора | Низьковольтний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1,80 ₴




