Конденсатор електролітичний 680uF 200V 25x40mm 105C ELESON
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13582
84,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
| Номінальна Ємність | 680 uF |
| Допуск | ±20 % |
| Номінальна Напруга | 200 V |
| Робоча температура | -25°C ... +105°C |
| Термін служби при Tmax | 2000 годин |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конденсатора | Низьковольтний |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Ємність конденсатору | 680 мкФ |
| Номінальна робоча напруга | 200 В |
| Висота | 40 мм |
| Діаметр | 25 мм |
| Тип ємності | Постійна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84,50 ₴




