Транзистор біполярний BD139-16 TO-126 NPN 80V 1.5 A
- Більше 10 од.
- Код: 13555
5,70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Структура | NPN |
| Схема з'єднання | Одиночний |
| Макс. напруга колектор-база | 80 V |
| Макс. напруга колектор-емітер | 80 V |
| Макс. напруга емітер-база | 5 V |
| Макс. постійний струм колектора | 1.5 А |
| Потужність розсіювання | 1.25 Вт |
| Коефіцієнт передачі струму (середній) | 160 |
| Коефіцієнт передачі струму (діапазон) | 100 - 250 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип транзистора | Біполярний |
| Тип біполярного транзистора | N-P-N |
| Максимально допустима напруга колектор-база | 80 В |
| Максимально допустима напруга колектор-емітер | 80 В |
| Максимально допустимий струм колектора | 1.5 А |
| Максимальна потужність розсіювання | 1.25 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5,70 ₴




