Конденсатор електролітичний 10uF 450V 10x17mm LOW ESR HY
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13485
11,40 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
| Номінальна Ємність | 10 uF |
| Допуск | ±20 % |
| Номінальна Напруга | 450 V |
| Робоча температура | -40°C ... +105°C |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 17 мм |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Тип ємності | Постійна |
| Діаметр | 10 мм |
| Номінальна робоча напруга | 450 В |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Ємність конденсатору | 10 мкФ |
| Тип конденсатора | Високовольтний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11,40 ₴




