Транзистор біполярний BD244C TO-220 PNP 100V 6A 65W
- Більше 10 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 12986
23,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Структура | PNP |
| Схема з'єднання | Одиночний |
| Макс. напруга колектор-база | -100 V |
| Макс. напруга колектор-емітер | -100 V |
| Макс. напруга емітер-база | -5 V |
| Макс. постійний струм колектора | -6 А |
| Потужність розсіювання | 65 Вт |
| Коефіцієнт передачі струму (діапазон) | min 15 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип транзистора | Біполярний |
| Тип біполярного транзистора | P-N-P |
| Максимально допустима напруга колектор-база | 100 В |
| Максимально допустима напруга колектор-емітер | 100 В |
| Максимально допустимий струм колектора | 6 А |
| Максимальна потужність розсіювання | 65 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23,80 ₴




