Транзистор TIP142 TO-247 NPN-Darlington + Diode 100V 10A
- В наявності 8 од.
- Код: 13415
65,10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Схема з'єднання | Одиничний |
| Макс. напруга колектор-база | 100 V |
| Макс. напруга колектор-емітер | 100 V |
| Макс. напруга емітер-база | 5 V |
| Макс. постійний струм колектора | 10 А |
| Потужність розсіювання | 125 Вт |
| Коефіцієнт передавання струму (діапазон) | min 500 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип транзистора | Біполярний |
| Тип біполярного транзистора | N-P-N |
| Максимально допустима напруга колектор-база | 100 В |
| Максимально допустима напруга колектор-емітер | 100 В |
| Максимально допустимий струм колектора | 10 А |
| Максимальна потужність розсіювання | 125 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65,10 ₴




