Элекролитический конденсатор 220 мкФ 6,3 В 6 X 5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 6 мм |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Тип ємності | Постійна |
| Діаметр | 5 мм |
| Номінальна робоча напруга | 6.3 В |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Ємність конденсатору | 6.3 мкФ |
| Тип конденсатора | Низьковольтний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2,60 ₴




