Конденсатор електролітичний LS 100uF 450V 22*31 105C 2000Hr
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13283
67,30 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Элекролитический конденсатор 100 мкФ 450 В 22 X 31
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 31 мм |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Тип ємності | Постійна |
| Діаметр | 22 мм |
| Номінальна робоча напруга | 450 В |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Ємність конденсатору | 100 мкФ |
| Тип конденсатора | Високовольтний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67,30 ₴




