Конденсатор електролітичний 150uf 400V, 105°C, 18*35.5
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13147
59,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Електролітичний конденсатор 150 мкФ 400 В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 35.5 мм |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Тип конденсатора | Високовольтний |
| Діаметр | 18 мм |
| Номінальна робоча напруга | 400 В |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Ємність конденсатору | 150 мкФ |
| Тип ємності | Постійна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59,80 ₴




