Розмір плати: 170 x 50 х 8,5 мм.
Кількість контактних точок основного поля: 640 шт (1 блок, 64 х 5 х 2 контактів)
Кількість контактів шини живлення: 100 шт (1 блок на 2 х 5 х 10 контактів).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 8.5 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 50 мм |
| Тип | Модуль |
| Тип модуля | Комунікаційний |
| Довжина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість контактів живлення | 0 шт. |
| Тип друкованої плати | Одностороння |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85,80 ₴




