Конденсатор електролітичний 2200uF 35V 16x25mm LOW ESR TE 105°
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11887
21,10 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Конденсатор електролітичний 2200 мкф 35 В низкоимпедансный
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 25 мм |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Тип конденсатора | Низьковольтний |
| Діаметр | 16 мм |
| Номінальна робоча напруга | 10 В |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Ємність конденсатору | 2200 мкФ |
| Тип ємності | Постійна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21,10 ₴




