| Серія реле | G7L |
| Тип реле | Електромагнітне |
| Кількість полюсів | 2 |
| Тип контактів | DPST NO |
| Тип харчування | AC |
| Напругою. управління номінальна | 220 V |
| Навантаження конактов I max | 25 А |
| Макс. напр. комутації AC | 240 V |
| Їв. спосіб монтажу | Ножова клема |
| Хутро. спосіб монтажу | Кріплення гвинтом |
| Робоча температура | +0°C ... +70°C |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 240 В |
| Номінальна напруга котушки | 220 В |
| Номінальний струм | 25.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 462 ₴




-T.gif)
