Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Номінальний струм | 2 А |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Номінальна потужність | 75 Вт |
| Допустима пікова потужність | 90 Вт |
| Тип корпусу | Безкорпусною |
| Кількість аналогових входів | 1 |
| Кількість аналогових виходів | 1 |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від перевантажень | Ні |
| Захист від переполюсовки | Ні |
| Захист від перегріву | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 116,60 ₴




