Транзистор біполярний MMBT5551 NPN 160В 0.6 A 0.3 Вт
- Більше 10 од.
- Код: 01765
0,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Транзистор MMBT5551
| Структура | NPN |
| Схема з'єднання | Одиночний |
| Макс. напруга колектор-база | 180 V |
| Макс. напруга колектор-емітер | 160 V |
| Макс. напруга емітер-база | 6 V |
| Макс. постійний струм колектора | 0.6 А |
| Потужність розсіювання | 0.3 Вт |
| Гранична частота (Ft) | 100 МГц |
| Коефіцієнт передачі струму (діапазон) | 30 - 250 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Максимально допустима напруга колектор-база | 180 В |
| Тип транзистора | Біполярний |
| Тип біполярного транзистора | N-P-N |
| Максимально допустима напруга колектор-емітер | 160 В |
| Максимально допустимий струм колектора | 0.6 А |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,90 ₴




