Транзистор біполярний TIP122 TO-220 100V 5A NPN
- Більше 10 од.
- Код: 11721
14,10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Структура | NPN-Darlington + Diode |
| Схема з'єднання | Одиничний |
| Макс. напруга колектор-база | 100 V |
| Макс. напруга колектор-емітер | 100 V |
| Макс. напруга емітер-база | 5 V |
| Макс. постійний струм колектора | 5 А |
| Потужність розсіювання | 65 Вт |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Максимально допустима напруга колектор-база | 100 В |
| Тип транзистора | Біполярний |
| Максимально допустимий струм колектора | 5 А |
| Тип біполярного транзистора | N-P-N |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14,10 ₴




