Технічні характеристики
| Виробник | International Rectifier (IR) |
| Корпус | TO220 |
| Структура | N |
| Схема з'єднання | Одиночний |
| V(BR)DSS - напруга пробою стік-витік | 55 V |
| Vgs - напруга затвор-витік | ±20 V |
| Id25 - постійний струм стоку при 25°C | 49 А |
| Id75(100) - постійний струм стоку при 75(100)°C | 35 А |
| Rds(on)25 - опір стік-витік при 25°C,Vgs=10V | 17.5 мОм |
| VGS(th) - граничне напруга затвор-витік (діапазон) | 2 ... 4 V |
| Потужність розсіювання при 25°C | 94 Вт |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип транзистора | Польовий |
| Тип монтажу | Пайка хвилею |
| Країна виробник | Китай |
| Максимально допустима напруга стік-витік | 55 В |
| Максимально допустимий струм стоку | 49 А |
| Максимальна потужність розсіювання | 94 Вт |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 14,50 ₴




