Електромагнітне реле JZC-22F з харчуванням котушки 5 VDC
|
Тип харчування |
DC |
| Напругою. управління номінальна | 5 V |
| Навантаження конактов I max | 15 А |
| Макс. напр. комутації AC | 250 V |
| Макс. напр. комутації DC | 30 V |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість замикаючих контактів | 1 шт. |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 15 А |
| Номінальна напруга котушки | П'ять |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 30 В |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 250 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28,60 ₴




