Електромагнітне реле JQX-16F(T91)
Тип живлення котушки - змінну напругу
| Напругою. управління номінальна | 220 V |
| Навантаження конактов I max | 40 А |
| Макс. напр. комутації AC | 250 V |
| Макс. напр. комутації DC | 30 V |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Max |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна напруга котушки | 220 В |
| Номінальний струм | 40.0 |
| Номінальний стрес через постійний струм | 30 В |
| Номінальне навантаження за змінним струмом | 220 В |
| Основні атрибути | |
| Кількість замикаючих контактів | 1 |
| Мінімальна температура довкілля | -40 град. |
| Максимальна температура довкілля | 70 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 121 ₴




