Ручна лінза з світлодіодним підсвічуванням Pro'sKit MA-019
Харчування підсвічування від елементів 3*ААА
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pro'sKit |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Діаметр лінзи | 56 мм |
| Кратність збільшення | 3 х |
| Наявність підсвічування | Так |
| Напруга | 4.5 В |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Форм-фактор | Ручний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Довжина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴





