Електролітичний конденсатор 1000uF 63V 16x26 HY TE
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 26 мм |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Тип конденсатора | Низьковольтний |
| Діаметр | 16 мм |
| Номінальна робоча напруга | 63 В |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Ємність конденсатору | 1000 мкФ |
| Тип ємності | Постійна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30,80 ₴




