Конденсатор електролітичний 2.2 мкф 400В 4 X 7 Chengx
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 12 мм |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Тип ємності | Постійна |
| Діаметр | 8 мм |
| Номінальна робоча напруга | 400 В |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Ємність конденсатору | 2.2 мкФ |
| Тип конденсатора | Високовольтний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3,10 ₴




