Конденсатор електролітичний 220uF 35V 10x16mm LOW ESR Hitano
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11825
4 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Конденсатор електролітичний 220 мкФ 35 В Hitano EXR
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 16 мм |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Тип конденсатора | Низьковольтний |
| Діаметр | 10 мм |
| Номінальна робоча напруга | 35 В |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Ємність конденсатору | 220 мкФ |
| Тип ємності | Постійна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 ₴




