Конденсатор електролітичний 10 мкФ 50 В Hitano EXR
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 11 мм |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Тип конденсатора | Низьковольтний |
| Діаметр | 5 мм |
| Номінальна робоча напруга | 50 В |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Ємність конденсатору | 10 мкФ |
| Тип ємності | Постійна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,90 ₴




