Конденсатор електролітичний 2200uF 10V 10x20mm LOW ESR Hitano : EXR222M10B
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11669
8,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Конденсатор електролітичний 2200 мкФ 10 В Hitano EXR
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 20 мм |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Тип конденсатора | Низьковольтний |
| Діаметр | 10 мм |
| Номінальна робоча напруга | 10 В |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Ємність конденсатору | 2200 мкФ |
| Тип ємності | Постійна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8,80 ₴




