Конденсатор електролітичний 1000uF 25V 13x20mm LOW ESR Hitano: EXR102M25B
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11667
9,70 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Конденсатор електролітичний 1000 мкФ 25 В Hitano EXR
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 20 мм |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Тип конденсатора | Низьковольтний |
| Діаметр | 13 мм |
| Номінальна робоча напруга | 25 В |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Ємність конденсатору | 1000 мкФ |
| Тип ємності | Постійна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9,70 ₴




