Конденсатор електролітичний 22 мкФ 63 В Hitano EXR
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 11.5 мм |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Тип конденсатора | Низьковольтний |
| Діаметр | 6.5 мм |
| Номінальна робоча напруга | 63 В |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Ємність конденсатору | 22 мкФ |
| Тип ємності | Постійна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,90 ₴




