Кнопка с фиксацией HH1208-2.5 (PBS-128) ON-OFF

| Серия/Типоразмер | PBS-128 |
| Тип переключателя | Кнопка |
| Количество положений | 2 |
| Кол-во фикс. положений | 2 |
| Количество полюсов | 1 |
| Контактные группы | SPST |
| Алгоритм работы | ON-OFF |
| Максимальный Ток | 1 А |
| Макс. Напряжение AC | 150 V |
| Макс. напряжение DC | 30 V |
| Орієнтація толкатоля | Вертикальна |
| Підсвічування | Немає |
| Спосіб ел. монтажу | Пайка навісним монтажем |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -25°C ... +70°C |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма кнопки | Прямокутна |
| Колір кнопки | Чорний |
| Кількість кнопок | 1 шт. |
| Колір корпусу | Чорний |
| Підсвічування | Ні |
| Номінальна сила струму | 1 А |
| Напруга | 150 В |
| Фіксація положення | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | На плату |
| Повернення у вихідне положення | Повторне натискання кнопки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5,70 ₴




