Конденсатор електролітичний 470 мкФ 50 В Hitano EXR
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 21 мм |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Тип конденсатора | Низьковольтний |
| Діаметр | 13 мм |
| Номінальна робоча напруга | 50 В |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Ємність конденсатору | 470 мкФ |
| Тип ємності | Постійна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13,20 ₴




